Autor: 021.rs

Novi Sad
24.07.2025.
12:15 > 09:42
Aktivistička grupa "Žene za promene" organizuje danas, 24. jula, protest na Trgu slobode.
  • AntiFa

    24.07.2025 11:36
    U oboru
    Ništa se neće promeniti dok god panduri koji bi trebalo da zaštite žene kad ih pozovu, popiju kafu s nasilnicima i odu kući, jer su i sami isti mentalitet. A i komšije su isto zlo, zvaće komunalce za glasno smejanje u 10 uveče u subotu, ali kad tuče komšija, svi ostali ćute.
  • Oliva

    22.07.2025 14:50
    Podrška
    Uz vas sam, ali nažalost samo podrška malobrojnih ne može spasiti živote dok se ne promeni kolektivna svest i pomoć institucija

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna